Стан во Центар кај ЕУ

 • Објавено на: 30 Март 2022
 • Шифра: S80055
 • Цена: €69000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Ново Лисиче
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 68 m2
 • Спрат: 4/5
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 3
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo Centar vo blizina na EU vo postar objekt od 68 m2 na 4/5 kat vo objekt bez lift so parno greenje. Stanot ima 2 spalni sobi, 1 kupatilo, kujna so dnevna i 3 balkona. Stanot e vo sostojba na renoviranje i ima istok - zapad orentacija.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Ново Лисиче

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.