Стан во Градба Ѓорче Петров 65m2

 • Објавено на: 29 Март 2022
 • Шифра: S80047
 • Цена: €63050 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Ѓорче Петров
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 65 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo gradba vo Gjorce Petrov od 65 m2 so 2 splani sobi,2 kupatila, 1 ostava, kujna so dnevna i balkon. Stanot ima funkcionalen i moderen raspored i e na 1 sprat.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Ѓорче Петров

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.