Стан во Центар (Кјуби) 50m2

 • Објавено на: 29 Март 2022
 • Шифра: S80044
 • Цена: €69000 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 50 m2
 • Спрат: 9/9
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон:
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo dobra sostojba vo Centar karsi Kjubi od 50 m2 na 9/9 sprat. Stanot ima 1 spalna soba,kujna so dnevna i kupatilo i e so sever - istok orentacija. Stanot e vo dobra sostojba i ima parno.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.