Стан во Центар (Илинденска) 68м2

 • Објавено на: 29 Март 2022
 • Шифра: S80043
 • Цена: €102000 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 68 m2
 • Спрат: 2/3
 • Соби: 3
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan na bul. Ilinden od 68 m2 na 2/3 sprat vo objekt bez lift. Stanot e vo odlicna sostojba i ima 1 spalna soba, kujna so dnevna, balkon i 1 kupatilo. Stanot e so sever - istok orentacija i so nego sledi i podrum od 13 m2.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.