Стан во Градба Тафталиџе (Приземје)

 • Објавено на: 29 Март 2022
 • Шифра: S80042
 • Цена: €75000 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Скопје
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 60 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo Taftalidze vo gradba na prizemje od 60 m2. Stanot e so juzna orentacija i ima 2 spalni sobi, kujna so dnevna i kupatilo. Stanot e vo mal objekt so lift i parno.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Скопје

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.