Стан во Тафталиџе 2 59m2

 • Објавено на: 29 Март 2022
 • Шифра: S80041
 • Цена: €51000 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Скопје
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 59 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo Taftalidze 2 na odlicna lokacija od 59 m2 od koj 44 m2 stanben del,15 m2 balkon i 7 m2 podrum. Stanot e vo dobra sostojba i ima 1 spalna soba, kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Vo stanot se pravi i 2 spalna soba. Stanot e vo objekt bez lift, so severna orentacija i ima gradsko parno.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Скопје

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.