Барака во Бутел 2 119m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S80076
 • Цена: €125000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Бутел
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 119 m2
 • Спрат:
 • Соби:
 • Спални:
 • Бањи:
 • Балкон:
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava baraka vo Butel 2 na ul.Ferit Bajram od 119 m2 koja lezi na plac od 201 m2. Barakata e lepenka od edna strana i e vo sostojba za renoviranje. Postoi moznost placot da se zgolemi so otkup na zemjite od RM.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Бутел

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.