Плац Кај Кванташки 8000m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S80072
 • Цена: €480000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Автокоманда
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 8000 m2
 • Спрат:
 • Соби:
 • Спални:
 • Бањи:
 • Балкон:
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava plac kaj Kvantaski od 8000 m2 vo neposredna blizina na Metalnet. Placot e na odlicna lokacija, lesno dostapen so dovod za voda, struja i kanalizacija. Placot ima namena za lesna i nezagaduvacka industrija i e deliv. Cena 60 evra / m2
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Автокоманда

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.