Стан Тафталиџе (Млечен) 153m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S80070
 • Цена: €214000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 153 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 2
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan od 153 m2 vo Taftalidze zad Mlecen na 2 sprat so zapadna orentacija. Stanot ima 3 spalni sobi, 3 kupatila, kujna so dnevna i 2 balkona. Stanot e vo odlicna sostojba i so nego sledi i vnatresno parking mesto.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.