Стан Тафталиџе (Млечен) 68m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S80068
 • Цена: €95000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 68 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo Taftalidze zad Mlecen od 68 m2 od koj 64 m2 stanben del i 4 m2 balkon. Stanot e na 2 sprat vo objekt bez lift i ima 1 spalna soba so moznost za 2 ra, kujna so dnevna , kupatilo i balkon. Stanot e vo odlicna sostojba i ima zapadna orentacija.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.