Четворособен Стан во Чаир 136m2

 • Објавено на: 30 Март 2022
 • Шифра: S80063
 • Цена: €110000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Чаир
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 136 m2
 • Спрат: 3/5
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se prodava stan vo Cair vo odlicna sostojba od 136 m2. Stanot ima 3 spalni sobi, 2 kupatila, kujna so dnevna , balkoni i vnatresno parking mesto. Stanot se prodava poluopremen kako na fotografiite. Stanot e vo objekt so lift i e na 3/5 sprat.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Продажба | Место Чаир

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.