Нов Стан Кисела Вода 45m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70009
 • Цена: €250 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 45 m2
 • Спрат:
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava nov celosno opremen stan vo Kisela Voda od 45 m2 so 1 spalna soba, kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot e na 1 sprat vo mal objekt bez lift i ima obezbeden parking.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.