Невселуван Стан Кисела Вода 35m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70007
 • Цена: €200 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 35 m2
 • Спрат:
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava nov nevseluvan stan vo Kisela Voda od 35 m2 so 1 spalna soba. Stanot e vo objekt so lift i greenje na struja. Stanot ima 1 spalna soba, kujna so dnevna, kupatilo i francuski balkon.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.