Стан Кисела Вода 30m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70006
 • Цена: €200 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 30 m2
 • Спрат:
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон:
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava celosno opremen stan vo Kisela Voda od 30 m2 na prizemje. Stanot moze da se koristi za delovna namena ili za ziveenje. Stanot ima 1 spalna soba, kujna so dnevna i kupatilo.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.