Наместен Стан во Капиштец 56m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70005
 • Цена: €250 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Капиштец
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 56 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava namesten stan vo Kapistec nasproti OU Kiro Gligorov na 1 sprat od 56 m2. Stanot ima 1 spalna soba, kujna so dnevna i kupatilo. Stanot moze da se izdade za delovna namena ili za ziveenje.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Капиштец

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.