Наместен Стан во Козле 52m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70003
 • Цена: €250 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Козле
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 52 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava celosno opremen stan vo Kozle od 52 m2 na 2 sprat vo objekt so lift,greenje na struja i so obezbeden parking. Stanot ima 1 spalna soba, kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot e vednas vseliv.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Козле

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.