Наместен Стан во Козле 103m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70002
 • Цена: €500 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Козле
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 103 m2
 • Спрат: 6/6
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava celosno opremen stan vo Kozle so 3 spalni sobi i 2 kupatla. Stanot e vo celost opremen i ima odlicni uslovi za prestoj. So stanot sledi i obezbeden parking. Stanot e na 6/6 sprat vo objekt so lift i parno.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Козле

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.