Нов Стан Празен Стан Аеродром 39m2

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: S70001
 • Цена: €200 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: 50%
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 39 m2
 • Спрат:
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 077 720 426

Se izdava nov prazen stan vo Aerodrom vo nova zgrada so lift i parno. Stanot ima 1 spalna soba, kuna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot moze da se izdade za ziveenje ili za delovna namena.
Kontakt Telefon / Viber: 077 720 426

Тип: Изнајмување | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.